Karkonosze

[ Szukaj ]

Nowości

Przy następnej modyfikacji

5 lutego 2008

Zmiana hostingu oraz upgrade WordPressa do najnowszej wersji. Zmieniony mechanizm wyszukiwania. Dodane fotografie do niektórych artykułów.

14 września 2006

Dodałem spis treści u góry każdej strony.

Uzupełniłem tabelkę stare adresy –> nowe adresy. Dzięki temu Wędrowcy trafiający tutaj ze starych linków od razu dostaną to, czego szukają (zamiast strony „nie znaleziono”).

4 września 2006

Dodałem Gawędę o tonięciu w śniegu stulecia.

Naprawiłem (tak myślę) problem z wyłączającym się szablonem, który powodował że zamiast serwisu otwierała się jedynie biała strona.

Dodałem na stronie głównej informację o ostatniej zmianie.

1 września 2006

Uruchomiłem całkowicie nową wersję serwisu. Jego silnikiem stał się system blogowy WordPress, który pozwala na łatwą edycję i dodawanie stron, co – mam nadzieję – pozwoli uniknąć dłuuugich okresów bez aktualizacji.

Przy okazji wprowadzania zmian, określiłem licencję na jakiej udostępniam treści swojego autorstwa – polecam lekturę stopki strony.

Dodałem wreszcie porządne galerie fotografii, w sumie około 300 zdjęć.

W tej chwili w większości artykułów nie ma jeszcze ilustracji, ale będą one stopniowo dodawane. Myślę, że póki co galeria z kilkuset zdjęciami wypełni tę lukę :)

Proszę o wyrozumiałość w stosunku do ewentualnych zauważonych błędów i ich zgłaszanie. W razie potrzeby, stara wersja serwisu jest nadal dostępna.

Uaktualnienia z lat 1999-2005

Grzegorz Krugły
ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2008, godz. 11:54

Brak komentarzy - bądź pierwszy

Dodaj swój komentarz