Karkonosze

[ Szukaj ]

Autor i podziękowania

Autor

[fotop autor „Grzegorz Krugły na tle Śnieżki” 300 225] Autorem tego serwisu jest Grzegorz Krugły, programista, fotograf i pasjonat górskich wycieczek ze Szczecina. Skontaktować się z autorem można przy pomocy polskich komunikatorów (GG 659900, Tlen gshegosh81), bądź drogą e-mailową (gk@karko.net). Można także zajrzeć na stronę domową autora.

Autor prowadzi firmę informatyczną, którą jako zajmującą się ułatwianiem zwykłym ludziom używania komputerów, chciałby na tych łamach delikatnie zareklamować :-)

Prawa autorskie

Jako autor większości zawartych w tym serwisie tekstów (i redaktor pozostałych), a także wszystkich fotografii i całego kodu (oczywiście za wyjątkiem WordPressa, Prototype, itp.) XHTML/CSS/PHP/JavaScript, domagam się poszanowania mojej pracy i praw. Uważam, że nieeleganckie jest kopiowanie czyjejś pracy i podpisywanie takiej kopii własnym nazwiskiem.

Cała treść serwisu dostępna jest na bardzo liberalnej licencji Creative Commons. Zezwala ona na kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie i wykonywanie utworu, a także tworzenie utworów zależnych o ile nie jest to robione komercyjnie oraz zaznaczone zostanie moje autorstwo oryginalnego utworu (wraz z linkiem do tego serwisu). Mile widziany jest także krótki e-mail z informacją o każdym przypadku wykorzystania w części bądź w całości mojego dzieła.

Komercyjne wykorzystanie jakiejkolwiek części serwisu wymagać będzie uzgodnienia ze mną honorarium autorskiego. Można się ze mną w tej sprawie skontaktować na jeden z powyżej podanych sposobów.

Istnieje możliwość uzyskania dostępu do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wystarczy kontakt e-mailowy z krótkim opisem przeznaczenia zdjęć.

Wszelkie prawa zastrzeżone! (C) 1997-2006 Szczecin.

Podziękowania

W rozbudowie serwisu pomagało kilka osób, którym chciałbym tutaj podziękować za nadesłane informacje. Osoby chętne do współpracy w tworzeniu i rozbudowie serwisu zapraszam do korespondencji.

Dziękuję… :)

Grzegorz Krugły
ostatnia modyfikacja: 2 września 2006, godz. 01:41

Brak komentarzy - bądź pierwszy

Dodaj swój komentarz