Karkonosze

[ Szukaj ]

Na grani

Zapraszam do przeglądania także innych zdjęć :)

Oto króciutka instrukcja obsługi: po kliknięciu na dowolną z miniaturek otworzy się specjalna przeglądarka. Aby z niej wyjść, należy kliknąć przycisk „Zamknij” ;) lub nacisnąć klawisz X, O lub C.

Przechodzenie do następnego/poprzedniego zdjęcia jest możliwe dzięki klikaniu na prawą/lewą połowę zdjęcia oraz klawiszom N i P.

Ciekawe chmury widziane z drogi z Przełęczy KarkonoskiejDroga na Przełęcz OkrajDroga na Przełęcz OkrajDroga na SłonecznikIdąc przez śnieg na SłonecznikLekkomyślni turyści na śnieguMglista śnieżka i Mały StawPielgrzymy w oddaliPielgrzymy w oddaliPolskie kamieniePolskie kamieniePolskie kamienieSamotnia i Mały StawSamotnia i Mały StawSamotnia i Strzecha AkademickaSkałaKońskie ŁbyŚląskie KamienieŚląskie KamienieSłonecznikSłonecznikSłonecznik i pieńSłonecznik w oddaliŚnieżka i ruiny schroniska nad Wielkim StawemŚnieżka i SamotniaŚnieżka ze SłonecznikaTęczaWielki StawWielki Staw i ŚnieżkaWschód słońca nieopodal TwarożnikaZimowy Wielki Staw

Grzegorz Krugły
ostatnia modyfikacja: 5 września 2006, godz. 09:36

komentarze 3

  • Filip napisał(a): 28 września 2006, 21:19

    zdjęcie 17 przedstawia Końskie łby

  • Grzegorz Krugły napisał(a): 28 września 2006, 21:23

    Racja, już poprawiłem tytuł – dzięki :)

  • Filip napisał(a): 28 września 2006, 21:31

    Jako ciekawostkę mogę dodać, że ruiny na zdjęciu 24 to pozostałości schroniska, któremu patronował niemiecki władca Henryk. Tuż po wojnie schronisku (które rychło spłonęło)również patronował Henryk, tyle tylko, że nie był to już władca niemiecki lecz jego słowiański imiennik z dynastii piastowskiej. Sprytny i w pewnym sensie genialny zabieg władz PRL.

Dodaj swój komentarz