Karkonosze

[ Szukaj ]

Fauna i flora

Zapraszam do przeglądania także innych zdjęć :)

Oto króciutka instrukcja obsługi: po kliknięciu na dowolną z miniaturek otworzy się specjalna przeglądarka. Aby z niej wyjść, należy kliknąć przycisk „Zamknij” ;) lub nacisnąć klawisz X, O lub C.

Przechodzenie do następnego/poprzedniego zdjęcia jest możliwe dzięki klikaniu na prawą/lewą połowę zdjęcia oraz klawiszom N i P.

Czerwone owoceGoryczka trojeściowa (Gentiana asclepiadea) 1Goryczka trojeściowa (Gentiana asclepiadea) 2Fioletowy kwiatMartwy lasMotylNiebieskie kwiatyPorosty na kamieniuNaparstnica purpurowa (Digitalis purpurea)Szyszka kosodrzewinySzyszka świerkowaSzyszkiWrzosy 1Wrzosy 2Żółte kwiatki

Grzegorz Krugły
ostatnia modyfikacja: 5 września 2006, godz. 09:35

komentarze 4

 • Ania napisał(a): 9 stycznia 2007, 22:15

  Swietnie, ale znowu nie znalazłam zdjęć większości roślin regla górnego, które widziałam w Karkonoszach ! Nawet nie wiem, jak sie nazywają. Na ŻADNEJ znalezionej stronie o karkonoszach nie ma pełnego opisu i zdjęć flory karkonoskiej

 • Zuzia napisał(a): 5 stycznia 2008, 19:22

  I to ma być fauna?Przeciesz tu nie ma rzadnego zdjęcia zwierzęcia.

 • Zuzia napisał(a): 5 stycznia 2008, 19:23

  Do kitu z taką fauną!!!!!!!!!!

 • Grzegorz Krugły napisał(a): 16 stycznia 2008, 19:32

  Aniu, przykro mi że nie znalazłaś potrzebnych zdjęć, postaram się uzupełnić braki następnym razem jak będę w górach. Gorzej będzie z nazwami, bo sam ich nie znam :-)

  Zuziu, niestety są tu tylko amatorskie właściwie zdjęcia mojego autorstwa, a nigdy nie zdarzyło mi się wpaść w górach na jakiegoś zwierzaka (tzn. zdarzyło mi się, ale nigdy z gotowym do strzału fotoaparatem).

Dodaj swój komentarz